taghlid
21 دی 1401 - 16:25

ادارات اردبیل روز پنجشنبه دورکاری می‌کنند

اردبیل - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: برای دومین روز متوالی و به دنبال بارش سنگین برف ادارات اردبیل فردا روز پنجشنبه نیز دورکاری می‌کنند.

کاظم دبیر در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ادارات استان اردبیل به غیر از دستگاه‌های خدمت‌رسان روز ۲۲ دی دورکاری می‌کنند

وی از دورکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان به غیر از دستگاه‌های خدمت‌رسان خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین روز کاری بانک‌ها در روز پنج‌شنبه ۲۲ دی به‌دلیل بارش برف و برودت هوا با تأخیر دو ساعتی شروع خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل بیان کرد: با موافقت استاندار اردبیل و به دلیل بارش برف و برودت هوا روز پنج‌شنبه ۲۲ دی همه دستگاه‌های اجرایی از طریق دورکاری ارائه خدمت خواهند کرد.

دبیر ادامه داد: سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان نیز طبق روال پیشین نسبت به فعالیت خود اقدام خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه هفته جاری تعطیلی کامل مدارس اردبیل را شاهد بودیم، تصریح کرد: همچنین به دنبال بارش سنگین برف در اردبیل دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اردبیل نیز نسبت به تعطیل کردن امتحانات پایان ترم دانشجویان اقدام کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، همچنین به دنبال بارش سنگین برف و تردد سخت دانشجویان امتحانات آموزشکده‌های فنی و حرفه ای پسران و دختران که قرار بود روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه برگزار شود لغو و به ترتیب در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲ و ۳ بهمن ۱۴۰۱ در همان ساعت برگزار خواهد شد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز اعلام کرد؛ با توجه به بارش برف و برودت هوا و درخواست‌های مکرر دانشجویان امتحانات دانشگاه روز چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ لغو و در روز شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ در همان ساعت برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 970783