taghlid
27 آذر 1401 - 22:19

فوتبال اردبیل گرفتار محرومیت‌ها/کمیته پیگیری و تیم‌داری تشکیل شود

اردبیل- استاندار اردبیل گفت: کمیته پیگیری و اخذ امتیاز و تیم داری برای فوتبال اردبیل با حضور و نظارت پیشکسوتان و اهالی فوتبال تشکیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حامد عاملی عصر یکشنبه در آئین بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد قهرمانی تیم فوتبال اردبیل در مسابقات «جام فلق» با ابراز تأسف از عقب‌ماندگی فوتبال اردبیل اظهار کرد: کمیته پیگیری و اخذ امتیاز و تیم داری برای فوتبال اردبیل با حضور پیشکسوتان و اهالی فوتبال تشکیل شود.

وی با تاکید بر اینکه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان در رأس این کمیته قرار خواهد گرفت، افزود: ورزش استان اردبیل دارای ذخایر و ورزشکاران مفاخری است که این ظرفیت ایجاب می‌کند برنامه ریزی لازم را برای توسعه ورزش داشته باشیم.

استاندار اردبیل با بیان اینکه مسئولان استان حمایت از ورزش را وظیفه خود می‌دانند، ادامه داد: با وجود وضعیت نامناسب اقتصادی کشور سال گذشته ۶۰ میلیارد تومان برای تکمیل و اتمام پروژه‌های ورزشی استان اختصاص یافت که این پروژه‌ها پس از تکمیل در اختیار جوانان قرار گرفت.

عاملی بر گسترش فرهنگ مطالبه‌گری در جامعه تاکید کرد و افزود: مردم، نخبگان و افراد دلسوز محور اصلی مطالبه گری هستند که باید تلاش کنیم تا استان اردبیل به جایگاه حقیقی خود برسد و مطالبه‌گری در حوزه ورزش نیز می‌تواند به پیشرفت آن کمک کند.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا حمایت‌های لازم از ورزش استان برای پیشرفت و توسعه انجام شود، گفت: از شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل انتظار داریم برای توسعه و پیشرفت فوتبال اردبیل پای کار باشند تا در سال‌های آینده نماینده شایسته ای از این خطه در لیگ‌های برتر فوتبال داشته باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 918860